شرایط ثبت نام و حضور در سفرهای خانه

با سلام و احترام
از این که همراهی با خانه گردشگری دانشگاه تهران را برای سفر رفتن انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. ما در خانه گردشگری امنیت، کیفیت و رفاقت را سرلوحه خود در برنامه ریزی و اجرای برنامه ها قرار داده ایم و امیدواریم بتوانیم در این راه رضایت شما هم دانشگاهی ها و همسفران عزیز را جلب کنیم.
ثبت نام و حضور شما در برنامه های خانه گردشگری دانشگاه تهران (که از این به بعد “خانه” نامیده خواهد شد) به این معنی است که شما شرایط ذکر شده در ذیل را مطالعه کرده و با آن موافقید:

  • خانه زیر نظر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران فعالیت کرده و تمامی برنامه های برگزار شده توسط آن با مجوز این معاونت صادر می شوند. لذا برنامه های گردشگری خانه از دستورالعمل ها و ضوابط جاری بر سفرهای گردشگری دانشگاهی پیروی خواهند نمود و شرکت کنندگان نیز در زمان اجرای برنامه های گردشگری موظف به رعایت این دستورالعمل ها خواهند بود.
  • امنیت جانی و روانی همسفران اولویت اول در اجرای برنامه های خانه می باشد. در صورتی که هریک از همسفران امنیت خود یا سایر همسفران را به خطر بیاندازد، مسئول برنامه حق دارد که به میزان لازم با او برخورد کرده و در صورت نیاز از سفر اخراج نماید. بدیهی است در مواقع لزوم خانه حق دارد از هر کسی که امنیت را به خطر اندازد در مراجع ذی صلاح داخل و بیرون از دانشگاه طرح شکایت نماید.
  • نظر به بیمه بودن همه دانشگاهیان برای حوادث غیرمترقبه و نیز بیمه بودن وسایل نقلیه مورد استفاده در سفرها، جهت عدم تحمیل هزینه اضافه به همسفران، خانه جز در برنامه های خاص جهت بیمه مسافرتی افراد اقدام نمی کند. لذا در صورت رخ دادن حادثه برای هریک از همسفران، حقی در این رابطه بر گردن خانه نخواهند داشت.
  • عواقب ناشی از بی احتیاطی هر یک از همسفران و نافرمانی از مسئول یا مسئولین معرفی شده از طرف خانه برای هر سفر بر عهده خود فرد خاطی بوده و خانه در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • سفرهای خانه در سه دسته، ویژه خواهران، ویژه برادران و خانوادگی برگزار می گردد. در مورادی که هر یک از همسفران نیاز به کسب اجازه از ولی خود برای حضور در یک سفر داشته باشند، فرد لازم است شخصا نسبت به اطلاع رسانی به ولی درباره سفر و کسب اجازه از او اقدام نماید. خانه تمهیداتی جهت بررسی این موضوع در نظر گرفته است، با این حال در صورت تخلف هر یک از همسفران از این بند و ایجاد مشکل به این دلیل، مسئولیت به عهده خود فرد بوده و در صورت درخواست ولی و صلاحدید مسئول سفر یا مسئول خانه گردشگری، فرد از سفر اخراج می شود.
  • کلیه خواهران و برادران شرکت کننده در سفرها بایستی رفتار و منش مناسب با شان یک فرد دانشگاهی را داشته و احترام مسئولین سفر و سایر همسفران را در تمام لحظات برگزاری سفرها و برنامه ها حفظ نمایند.
  • اهانت به مسئولین اردو و تخلف از دستورات و درخواست های آنها در زمان اجرای سفر به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد. در صورت نارضایتی یک یا چند نفر از همسفران از مسئولین سفر، لازم است مراتب به صورت کتبی به اطلاع مسئول خانه رسانده شود. بدیهی است مسئول خانه وظیفه دارد در چنین مواردی به جد پیگیر رفع نواقص بوده و درصورتی که حقی از کسی پایمال شده باشد، آن را احقاق نماید.
  • در صورتی که فردی به هردلیل پیش از اجرای برنامه ای از حضور در آن انصراف دهد، جز در مواردی که مسئول خانه لازم بداند، هزینه پرداخت شده قابل برگشت نخواهد بود.
  • تمام تلاش خانه بر این است که به هیچ وجه برنامه ای لغو نشود. در صورت لغو شدن برنامه های خانه، تمام مبلغ پرداخت شده توسط متقاضیان به آنها عودت خواهد شد.
  • این شرایط ممکن است بدون اطلاع رسانی قبلی توسط خانه تغییر کرده و زیاد یا کم شود. شرایط موجود در سایت در زمان حضور فرد در سفر ملاک عمل خواهد بود. در صورتی که شرایط فوق الاشاره در فاصله ثبت نام فرد در سفر تا اجرای سفر تغییر کند، فرد میتواند درخواست انصراف از سفر بدهد. در این مواقع خانه باید مطابق شرایط زمان ثبت نام با او برخورد کرده و یا کل هزینه را به فرد عودت داده و حضور او در سفر را لغو نماید.