همکاری با خانه

 1. فرصت های کاری

  ما در خانه گردشگری دانشگاه تهران در حال حاضر در زمینه های زیر نیاز به همکارانی توانمند داریم:

  پشتیبانی وب سایت خانه
  عضو هیئت تحریریه نشریه خانه
  طراح گرافیک و مدیر هنری
  نماینده خانه در دانشگاه ها و دانشکده های مختلف
  عضو فعال واحد بازاریابی
  اگر شما در هریک از موارد فوق دارای توانایی، علاقمندی یا سابقه کاری هستید حتما با ما تماس بگیرید. نوع همکاری شما با خانه گردشگری می تواند به صورت داوطلبانه یا در برابر حق الزحمه و پاداش مالی باشد.

 2. حمایت خیرانه

  ما در خانه گردشگری دانشگاه تهران معتقدیم که توسعه گردشگری دانشگاهی ایمن، سالم و ارزان یک گام فرهنگی بزرگ است.

  ما تلاش میکنیم که به روش های مختلف هزینه سفر را برای دانشگاهیان و خانواده شان کاهش دهیم. از مراکز اقامتی مختلف، سامانه های حمل و نقل شهری و بین شهری، مراکز تفریحی و فرهنگی و خیلی جاهای دیگر به نفع همسفرانمان تخفیف میگیریم، با نهادهای مختلف دولتی و خصوصی رایزنی میکنیم تا از امکانات و توانمندی هایشان استفاده کنیم و باز بخشی از هزینه های سفر را برای همسفرانمان کاهش دهیم (البته به یک چیز اعتقاد داریم: از بیت المال به اسم اینکه دانشگاهی هستیم و نخبه هستیم و...، سوء استفاده نمی کنیم و از دیگران در حیطه وظیفه و اختیارات معمول شان انتظار همکاری داریم).

  ما تلاشمان را میکنیم اما بازهم، هرچند کم، هستند کسانی که پرداخت هزینه های سفر برایشان اگر ناممکن نباشد لااقل سخت است...
  خلاصه بگوییم، با هر نیت خیرخواهانه، میتوانید به هر میزان، از هزینه یک سفر ساده تهران گردی گرفته تا هزینه تشرف چندین خانواده به مشهد، تا شرکت چند جوان مستعد در یک همایش علمی را به عهده گرفته و به قدر وسع خود چراغی بر فروزید...

  با ما تماس بگیرید: ۰۹۹۰۴۳۴۲۰۴۳ (خانه گردشگری دانشگاه تهران)

  کد پرداخت دلخواه موبایلی (USSD) جهت مشارکت مالی در امور خیر خانه گردشگری: ‎*۷۸۸*۹۷*۷۰۰۷#

 3. حمایت تبلیغاتی

  خانه گردشگری دانشگاه تهران هر هفته برای صدها نفر از دانشجویان، اساتید، کارمندان دانشگاه و خانواده ایشان برنامه های گردشگری مختلف تهران گردی و ایران گردی برگزار می کند. ما هنوز در اول راه هستیم و امیدواریم به یاری خداوند و در نتیجه یک برنامه ریزی مناسب به زودی تعداد مخاطبین هفتگی مان را چندین برابر کنیم. این افراد مخاطبان بالقوه بسیار مناسبی برای طیف وسیعی از کسب و کارهای علمی، فرهنگی، تفریحی و... هستند.
  اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که علاقه دارید آن را به دانشگاهیان و خانواده شان معرفی کنید، همکاری با خانه گردشگری دانشگاه تهران برای تان یک گزینه مناسب است.
  ما علاقمند به همکاری تبلیغاتی با هر کسب و کاری که مناسب فضای عمومی دانشگاه و دانشگاهیان باشد هستیم، اما برای کسب و کارهایی که در جهت اعتلای فرهنگ جامعه تلاش می کنند و نیز برای شرکت های دانش بنیان و شرکت های نوپا برنامه های تبلیغاتی ویژه تری داریم.

  ما طرح های همکاری مختلفی برای همه افراد و کسب و کارها با هر بودجه تبلیغاتی داریم. پیشنهاد ما این است: همین الان گوشی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را از ما کسب کنید...