کدهای تخفیف و نحوه استفاده از آنها

توجه: جهت تسهیل فرایند ثبت نام، در حال حاضر تخفیف مخصوص ثبت نام در گروه های چهار نفره و بیشتر یا همسفران قبلی خانه گردشگری به صورت مستقیم در صفحه انتخاب سفر اعمال می شود و کدهای تخفیف را غیرفعال کرده ایم.

  • افراد و گروه های زیر دارای ۵ درصد تخفیف در هزینه ثبت نام می باشند:
    • اعضای کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه، کسانی که پیش از این در برنامه های خانه گردشگری شرکت کرده اند و خانواده ایشان.
    • عزیزانی که در گروه های پنج نفره و بیشتر در این برنامه ثبت نام نمایند.
    • عزیزانی که در ۲۴ ساعت اول اعلام برنامه های هر هفته اقدام به ثبت نام کنند.
  • افرادی که دو یا چند مورد از شرایط بالا را داشته باشند در برنامه های با هزینه کمتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان مشمول حداکثر  ۱۰% تخفیف و در برنامه های با هزینه بالاتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان مشمول ۷% تخفیف می شوند.
  • در زمانی که محصولی در فروش ویژه است نمی توان از کدهای تخفیف برای کاهش قیمت آن استفاده کرد.

 

کدهای تخفیف ثبت نام در برنامه های خانه گردشگری:
panj: میزان تخفیف این کد ۵ درصد است. فقط زمانی از این کد استفاده کنید که شرایط ذکر شده برای گرفتن این تخفیف را دارا هستید.

haft : میزان تخفیف این کد ۷ درصد است. فقط زمانی از این کد استفاده کنید که شرایط ذکر شده برای گرفتن این تخفیف را دارا هستید.

dah : میزان تخفیف این کد ۱۰ درصد است. فقط زمانی از این کد استفاده کنید که شرایط ذکر شده برای گرفتن این تخفیف را دارا هستید.

نحوه استفاده از هر کد تخفیف:

در صفحه سبد خرید قبل از رفتن به صفحه پرداخت وجه، کدی که مناسب شما است را در بخش کد تخفیف وارد کرده و دکمه “اعمال کوپن” را بفشارید. درصورتی که از کدی استفاده کنید ولی شرایط آن را نداشته باشید، باید مابه تفاوت را پیش از حرکت نقدا بپردازید.

به دوستانتان نیز اطلاع دهید. همه سفرهای خوب و خوش قیمت را دوست دارند.