ثبت نام سفر هوایی پیاده روی اربعین دانشگاه تهران

كربلا ما را نیز در خیل كربلاییان بپذیر. ستاد اربعین دانشگاه تهران در قالب تشکیل سه گروه زمینی و یک گروه هوایی حضور دانشگاهیان در پیاده روی اربعین را تسهیل کرده است. سفر هوایی توسط کانون گردشگری دانشگاه تهران مدیریت خواهد شد و صفحه ای که در آن هستید به منظور معرفی و ثبت نام سفر هوایی ستاد اربعین دانشگاه تهران ایجاد شده است. در عین حال اگر مایل به حضور در سفر زمینی ستاد اربعین دانشگاه تهران هستید به سایت mukeb.ir یا بسیج دانشجویی دانشگاه تهران مراجعه فرمایید.

پیاده روی اربعین دانشگاه تهران
پرواز اربعین

این سفر در یک نگاه

سفر هوایی ستاد اربعین دانشگاه تهران را کانون گردشگری دانشگاه تهران مدیریت خواهد کرد. اساتید، دانشجویان، کارکنان و خانواده درجه یک ایشان می توانند در سفر ثبت نام کنند. سفر به مدت حدودا 7 روز در بازه 18 تا 29 شهریور 1401 برگزار خواهد شد. هزینه سفر حدودا 14 میلیون تومان (با امکان دریافت وام 10 میلیون تومانی) است. مطالعه کامل اطلاعات صفحه ای که در آن هستید پیش از ثبت نام در سفر اجباری است.

زمانبندی سفر

ما پرواز و اسکان نجف و کربلا را برای پرواز رفت در 20 شهریور و پرواز برگشت در 26 شهریور هماهنگ کرده ایم. در عین حال امکان تغییر تاریخ های رفت و برگشت داخل بازه 18 تا 29 شهریور وجود دارد. انشاالله در این سفر 2 شب (2 روز) در نجف، 2 شب (3 روز) در مسیر پیاده روی و 2 شب (2 روز) ساکن کربلا خواهیم بود.

حمل و نقل

در این سفر پرواز تهران به نجف (یا بغداد) و بالعکس، حمل و نقل از فرودگاه تا هتل نجف (یا در صورت بسته بودن مسیرها، تا نزدیک هتل) و حمل و نقل از کربلا تا فرودگاه را برای تان هماهنگ خواهیم کرد. سایر موارد مثل ترددهای داخل شهری، نجف به کوفه، مسیر پیاده روی به کربلا، تشرف به کاظمین و سامرا و… بر عهده خود زائران گرامی است.

اسکان

در این سفر انشاالله دو شب در نجف، دو شب در مسیر پیاده روی و دو شب در کربلا اسکان خواهیم داشت. برای اسکان در نجف هتل طوی و برای اسکان در کربلا هتل الفنار هماهنگ شده اند. اسکان گروهی است اما در صورت امکان اتاق متناسب با تعداد اعضای خانواده یا گروه های دوستان تقدیم زائران خواهد شد. به دلیل تقاضای بالا در این ایام، بعضا علی رغم رزرو قطعی ممکن است بدقولی هایی از طرف مالکان هتل های عراق صورت گیرد. لذا شما باید با پذیرش این ریسک که ممکن است هتل تان تغییر کند یا به جای هتل در موکب ها ساکن شوید نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

پیاده روی

پیاده روی از داخل شهر نجف شروع و به مدت حدودا سه روز انجام خواهد شد. حتما طوری برنامه ریزی می کنیم که پیاده روی در ساعات خنک شب و روز انجام شود تا خدا ناکرده زائران گرامی به خاطر گرمای هوا آسیب نبینند. زائرانی که امکان پیاده روی را ندارند می توانند بخش هایی از مسیر را با ماشین طی کنند تا از همسفران خود جا نمانند. امکان تغییرات جزیی یا کلی در برنامه پیاده روی وجود دارد و شما باید با پذیرش و تبعیت کامل از این موارد با ما همسفر شوید.

هزینه سفر

هزینه پیش بینی شده برای این سفر به صورت هوایی حدودا 14 میلیون تومان است. احتمال افزایش یا کاهش هزینه سفر تا 10 درصد وجود دارد و ثبت نام شما به منزله پذیرش این نکته است. زائران گرامی باید 5 میلیون تومان از هزینه سفر را در زمان ثبت نام و مابقی هزینه را تا 15 روز قبل از سفر بپردازند. با همکاری دانشگاه و بانک ملت می توانید به ازای هر همسفر تا 10 میلیون تومان وام با امکان بازپرداخت تا دو ساله دریافت کنید. وام به کلیه زائرانی که درخواست کنند (دانشگاهیان و همراهان)، با ارایه تضامین مورد قبول بانک، تعلق می گیرد.

شرایط ثبت نام

 • اساتید، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران می توانند به تنهایی یا همراه با اعضای درجه یک خانواده خود در این سفر ثبت نام کنند.
 • اساتید و دانشجویان سایر دانشگاه ها می توانند به تنهایی یا همراه با اعضای درجه یک خانواده در این سفر ثبت نام کنند.
 • از پذیرش غیر دانشگاهیان و فارغ التحصیلان غیر دانشگاه تهران معذوریم.
 • افراد دارای معلولیت می توانند غیر از افراد درجه یک خانواده خود، حداکثر یک فرد غیر دانشگاهی را به عنوان همراه ثبت نام کنند.
 • تکمیل فرم زیر به هیچ وجه به منزله ثبت نام نهایی تلقی نخواهد شد و برای شما حقی ایجاد نخواهد کرد، بلکه ارایه رسید واریز پیش پرداخت ثبت نام (به مبلغ 5 میلیون تومان) و مدرک نشان دهنده دانشگاهی بودن شخص ثبت نام کننده برای نهایی شدن مرحله اول ثبت نام اجباری است.
 • سایر مدارک ثبت نام شامل تصویر کارت ملی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، اصل و تصویر گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ پرواز رفت، مدارک نشان دهنده انجام واکسیناسیون یادآور (در کمتر از 6 ماه گذشته) و رسید پرداخت مابقی هزینه سفر می باشد که باید تا 15 روز قبل از سفر تحویل ستاد ثبت نام شود.
 • برای آقایان ارایه کارت پایان خدمت یا مجوز خروج از کشور اجباری است. برای دانشجویانی که نیاز به نامه دانشگاه جهت پیگیری خروج از کشور دارند اقدام لازم از طرف ستاد اربعین دانشگاه انجام خواهد شد.

سایر نکات ثبت نام

 • هزینه نهایی سفر تا 20 روز پیش از سفر خدمت شما اعلام خواهد شد. صرفا در صورت افزایش هزینه سفر بیش از مبلغ اعلام شده (14 میلیون تومان بعلاوه 10 درصد افزایش و کاهش احتمالی هزینه) می توانید از سفر انصراف دهید و با توجه به اینکه مبلغ پیش پرداخت شما برای امور رزرو حمل و نقل و اسکان صرف خواهد شد، در سایر شرایط به هیچ وجه امکان عودت پیش پرداخت وجود ندارد.
 • در صورت عدم تحویل هر یک از مدارک سفر یا عدم پرداخت مابقی هزینه سفر تا حداکثر 15 روز پیش از سفر، از لیست همسفران حذف خواهید شد. بدیهی است در این حالت مبلغ پیش پرداخت شما به هیچ وجه عودت نخواهد شد.
 • تحویل نامه مجوز خروج از کشور مشمولان نظام وظیفه تا 10 روز پیش از سفر به ستاد ثبت نام بلامانع است.
 • مراحل درخواست تا تحویل گذرنامه (در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد) حدودا 10 روز طول خواهد کشید. لذا گذرنامه معتبر ندارید و قصد دارید برای درخواست گذرنامه اقدام کنید حتما مدت مذکور را در زمانبندی ثبت نام خود لحاظ کنید. مسئولیت عواقب تاخیر در تحویل هریک از مدارک لازم برای سفر به عهده خود شما خواهد بود.
 • دانشجویان خارجی نیز می توانند در این سفر ثبت نام کنند. ما تا جایی که بتوانیم حضورتان در سفر را پیگیری و تسهیل خواهیم کرد اما مسئولیت نهایی هماهنگی های خاص مانند دریافت ویزای عراقی، هماهنگی های خروج از ایران، ورود به عراق و بازگشت دوباره به ایران بعهده خود شماست. همچنین هزینه های اضافی که ممکن است به دلیل ایرانی نبودن شما ایجاد شود به عهده خود شما خواهد بود.
 • لازم است اطلاعات این صفحه را پیش از ثبت نام به کامل مطالعه کرده باشید. مسئولیت عدم اطلاع از شرایط ثبت نام به هر دلیل به عهده خود شما خواهد بود.
 • در صورت ابهام در هر مرحله از ثبت نام، می توانید ساعت 10 تا 19 هر روز با شماره های 09393762222 (آقای سپاهی) یا 09190663175 (خانم خلج) تماس بگیرید. در صورتی که پاسخگوی تماس شما نبودیم در واتساپ پیام بگذارید تا در اولین فرصت شما زائر گرامی را راهنمایی کنیم.

تغییر در شرایط سفر

 • ممکن است شرایط اعلام شده برای سفر، به دلایل مختلف به اختیار یا خارج از اختیار ما به طور کلی یا جزیی تغییر کند. ما این تغییرات را همراه با ذکر تاریخ در این بخش ذکر و حتی الامکان از طریق پیامک و ایمیل به زائران گرامی اطلاع رسانی خواهیم کرد. اطلاعیه های جدیدتر پایین تر خواهند بود. (زمان اطلاع رسانی: 16:00 یک شنبه 16 مرداد)
 • دقت داشته باشید ممکن است همه تغییرات مربوط به سفر مثل زمان دقیق پرواز رفت و برگشت یا تغییر اقامتگاه ها به دلایل امنیتی یا دلایل دیگر در این قسمت اطلاع رسانی نشود و اطلاع رسانی های مربوطه صرفا از طریق پیامک یا ایمیل یا هر دو صورت بگیرد. (زمان اطلاع رسانی: 16:01 یک شنبه 16 مرداد)

مراحل ثبت نام در یک نگاه

ابتدا باید اطلاعات این صفحه را به صورت کامل مطالعه کنید و اگر در باره موضوعی ابهام داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. پس از اینکه تصمیم تان برای حضور در سفر هوایی ستاد اربعین دانشگاه تهران نهایی شد، فرم زیر را تکمیل و دکمه ارسال را می زنید. ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و اگر مدرکی دال بر دانشگاهی بودن ارایه کنید از شما می خواهیم که پیش پرداخت سفر را واریز و تصویر رسید را برای ما ارسال کنید. اکنون ثبت نام قطعی شده اید. پیگیری وام و آماده سازی سایر مدارک را انجام می دهید. سپس مابقی هزینه سفر را واریز و مدارک تکمیلی خود را ارایه می کنید. پیشاپیش برایتان زیارتی مقبول آرزومندیم.

فرم ثبت نام در سفر هوایی پیاده روی اربعین دانشگاه تهران

بعد از تکمیل این فرم از طرف کانون با شما تماس خواهیم گرفت تا به صورت حضوری یا مجازی مدارک خود را تحویل داده و ثبت نام خود را قطعی کنید. لازم است اطلاعات این صفحه را پیش از ثبت نام به طور کامل مطالعه کرده باشید. مسئولیت عدم اطلاع از هر بخش از شرایط ثبت نام به هر دلیل به عهده خود شما خواهد بود.

شماره کارت جهت واریز وجه پیش پرداخت ثبت نام: 6393461049857325 (بانک سینا، احسان سپاهی کرناوه)

شماره شبا: IR960590012470004503332001 (بانک سینا، احسان سپاهی کرناوه)

(مبلغ پرداخت مرحله اول 5 میلیون تومان است. به هیچ وجه پیش از هماهنگی با پشتیبانی واریزی انجام ندهید)

کلیه حقوق متعلق به کانون گردشگری دانشگاه تهران است.