زندگی یک سفر است و مسافرت، دوباره زیستن

همسفر با هم از سال ۱۳۹۴

۰

سفر خاطره انگیز

۰

دانشجو و خانواده همسفر

۰

دوره آموزش گردشگری

۰

شرکت کننده در دوره ها

دوره های در حال ثبت نام

تورلیدرشو : دوره جامع راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی
از هرجای ایران و جهان در این دوره بصورت آنلاین آموزش ببینید و پس از شرکت در آزمون وزارت میراث فرهنگی، مدرک تورلیدری فرهنگی دریافت کنید.
مدیرشو : دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و سیاحتی (بند ب)
این دوره بصورت آنلاین برگزار می شود و شما پس از شرکت در آزمون وزارت میراث فرهنگی و دریافت مدرک می توانید بعنوان مدیر فنی دفاتر خدمات گردشگری فعالیت کنید.

سفرهای ما و کرونا

به خاطر شیوع ویروس منحوس کرونا بیشتر از یک ساله که نتونستیم مثل قبل تورهای عمومی برگزار کنیم و همه دور هم سوار اتوبوس بشیم و دور ایران بگردیم. امیدواریم هرچه زودتر دوباره بتونیم همسفر شما باشیم.

ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای برگزاری تورهای اختصاصی و خانوادگی هستیم. انشاالله اطلاعات این تورها رو به زودی از طریق همین وب سایت و صفحه اینستاگرام و کانال تلگراممون منتشر می کنیم.

سفرهای در حال ثبت نام

بزودی : سفرهای اختصاصی زندگی با عشایر
بهار امسال تورهای زندگی با عشایر رااز سر می گیریم. اما نه مثل سال های قبل. برای مراقبت از سلامت عشایر ارجمند و میهمانان گرامی در حال امکان سنجی برگزاری این تورها به صورت ایمن هستیم. اوضاع کرونا هفته به هفته متفاوته. بذارید به زمان اجرای تورها نزدیک بشیم و بعد در باره نحوه اجرای تورها تصمیم بگیریم.
تهرانگردی: ملی شدن نفت از میدان بهارستان تا باغ نگارستان
گشتی در میدان بهارستان و مرور خاطرات ملی شدن نفت، کودتای ۲۸ مرداد و فراز و فرود مرحوم مصدق با روایت سرکار خانم دکتر مریم کاشف نیا| همراه با دیدار از باغ نگارستان و موزه های کمال المل و منیر فرمانفرمائیان