سفر تخصصی بقا در جنگل

سفر دو روزه | آموزش تخصصی عملی در جنگل های کلاردشت

نگاهی به این کارگاه

با شرکت در کارگاه بقا در جنگل، مهارت های متنوع و خاصی را خواهید آموخت که جنگل گردی های بعدی تان را حرفه ای تر، کم خطر تر و دلنشین تر می کند. این مهارت ها در برابر مخاطراتی که در جنگل زندگی شما و همسفرانتان را تهدید می کنند، به کمک تان خواهد آمد.

گذراندن این دوره به طبیعت گردان تازه کار و حرفه ای، تورلیدرها، ماجرا جویان، محیط بانان و کلیه علاقمندان به سفر اکیدا توصیه می شود.

ظرفیت / مهلت ثبت نام دوره 25 سفر کارگاه بقا در جنگل تمام شده است. برای اطلاع از دوره های بعد فرم انتهای صفحه را تکمیل و ارسال کنید.

زمان اجرای دوره > جلسات تئوری: یکشنبه و سه شنبه  30 آبان و 2 آذر ساعت 17 تا 20 – سفر دو روزه:پنج شنبه و جمعه 4 و 5 آذر 1400

جهت آشنایی کامل با این دوره حتما مطالب این صفحه و پیوندهایی که در پایین همین صفحه قرار داده شده اند را با دقت مطالعه فرمایید. درصورتی که قبلا اطلاعات دوره 25 بقا در جنگل را با دقت مطالعه کرده اید و الان قصد ثبت نام در دوره را دارید، اینجا کلیک کنید تا وارد فرم ثبت نام در دوره 25 بقا در جنگل در وب سایت موسسه طبیعت شوید. فراموش نکنید برای استفاده از تخفیف های ویژه معرفی شدگان از طرف باشگاه گردشگری دانشگاهیان، باید حتما در فرم ثبت نام گزینه مربوطه را تیک بزنید.

چرا باید سفر کارگاه بقا در جنگل را بگذرانید

در طبیعت گردی، “هرگز برای من اتفاق نمی افتد”، جز یک خیال خام نیست!

طبیعت، که این همه زیباست و مامن بسیاری از ما برای کناره گرفتن از تکرارها و روزمرگی هاست، در برابر افرادی که آمادگی مواجهه با خطرات آن را نداشته باشند می تواند بسیار بی رحم باشد و تجارب بسیار ناخوش آیندی را رقم بزند. گم شدن، سختی کشیدن، آسیب دیدن، کشته شدن، یا همه اینها را برای همسفران تماشا کردن، فقط برای دیگران نیست و شرایط بحرانی کوچک و بزرگ ممکن است کم و بیش برای هر کسی، حتی ماجراجویان با تجربه هم رخ دهد. هرچه برای این شرایط بحرانی آماده تر باشید، می توانید دست به تصمیمات و کارهای عاقلانه تر و درست تری بزنید. اگر آماده اید تا رفتارها و عادات اشتباه و پرخطرتان را بشناسید و آنها را کنار بگذارید با این دوره همراه شوید. اگر می خواهید واقعا مثل یک حرفه ای طبیعت گردی کنید باید فنون و روش های آن را از یک حرفه ای بیاموزید و با تکرار آنها را به عادات خود تبدیل کنید. حضور در این دوره در کنار یک سفر خاطره انگیز و مهیج در کنار آشنایی با همسفرانی حرفه ای و در مسیر حرفه ای تر شدن، به شما فنونی را خواهد آموخت که در طبیعت گردی هایتان به آنها نیاز پیدا خواهید کرد و می تواند تجربه شما از طبیعت گردی را دگرگون کند.

از شما دعوت می کنیم برای آشنایی کامل با دوره بقا در جنگل مطالب این صفحه و صفحات پیوند شده در پایین این صفحه را حتما مطالعه کنید.

نکاتی درباره سفر/کارگاه 25 بقا در جنگل

  • استاد این دوره آقای حسین ابراهیمی، برجسته ترین مربی بقا در طبیعت کشورمان هستند.
  • این کارگاه تخصصی دارای 6 ساعت آموزش تئوری و 24 ساعت آموزش عملی است (2 روز سفر) که کلاس تئوری آن به صورت آنلاین و در پنل ادوبی کانکت برگزار می‌شود. بخش عملی این کارگاه تخصصی در جنگل های زیبای کلاردشت برگزار می شود.
  • پس از پایان کارگاه به فراگیران “گواهینامه رسمی” و قابل ترجمه از طرف اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران اعطاء خواهد شد.
  • شهریه موسسه طبیعت برای ثبت‌نام در کارگاه تخصصی بقا در جنگل مبلغ 2,500,000 تومان می‌باشد. اما مبلغ ثبت نام برای کلیه شرکت کنندگانی که از طرف ما، باشگاه گردشگری دانشگاهیان، برای حضور در این دوره معرفی می شوند 1,990,000 تومان است و شما از 510,000 تومان تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد.
  • شما می توانید هزینه دوره را به صورت قسطی یا نقدی بپردازید. پرداخت هزینه به صورت نقدی یا قسطی تفاوتی در مبلغ نهایی ثبت نام ایجاد نمی کند. (این مختص شرکت کنندگانی است که از طرف باشگاه گردشگری دانشگاهیان به این دوره معرفی شده اند و هزینه و شرایط ثبت نام برای سایر شرکت کنندگان دوره مطابق موارد اعلام شده از طرف موسسه طبیعت خواهد بود)
  • اگر حضور در این دوره را برای خود مفید یا ضروری می دانید، برای ثبت نام در دوره باید روی دکمه پرکردن فرم ثبت نام در دوره 25 بقا در طبیعت در پایین همین صفحه کلیک کنید و وارد سایت موسسه طبیعت شوید. برای استفاده از تخفیف و شرایط ویژه معرفی شدگان از طرف باشگاه گردشگری دانشگاهیان باید حتما گزینه معرفی شده از طرف باشگاه گردشگری دانشگاهیان را تیک بزنید.
  • موسسه طبیعت دوره های بقا در طبیعت را در راستای رسالت اجتماعی خود برگزار می کند و حاشیه سود این دوره ها چندان زیاد نیست. لذا اگر از طریق سایت موسسه طبیعت با ما آشنا شده اید از تخفیف ویژه ای که موسسه برای ما و دنبال کنندگان مان در نظر گرفته است استفاده نکنید! تا به اجرای پیوسته این دوره های ارزشمند کمک کرده باشید.
  • ظرفیت این دوره محدود است و به محض تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف خواهد شد.
  • در هر مرحله از ثبت نام که مشکل یا ابهامی داشتید می توانید با شماره پشتیبانی باشگاه گردشکری دانشگاهیان، 09393762222 تماس بگیرید تا راهنمایی و کمک تان کنیم. همچنین می توانید هزینه ثبت نام را برای خود ما واریز کنید و کارهای ثبت نام تان در دوره را به خود ما بسپارید.

اگر مایل به حضور در دوره های بقا در جنگل هستید اما به هر دلیلی امکان ثبت نام در دوره جاری ما را ندارید (یا ظرفیت دوره تکمیل شده است)، فرم زیر را تکمیل کنید تا به محض شروع ثبت نام دوره های جدید، شما را مطلع سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *